התעדה לבניה ירוקה ⋆ מעבדות איזוטסט | מעבדות איזוטסט

מכון התעדה לבניה ירוקה

התעדה לבניה ירוקה

חמש עשרה הערים הגדולות כבר אימצו ומחייבות עמידה בתקן 5281 תקן בניין ירוק.
הליך קבלת מעמד "בניין ירוק" לפי התקן דורש ליווי ובקרה של מכון בדיקה מוסמך לבדוק ולנקד בניינים בכדי לעמוד בתנאי הסף לקבלת התו הירוק. הליך זה מוגדר כהתעדה לבניה ירוקה.

מעבדות איזוטסט הינה מעבדה מוסמכת על ידי הרשות להסמכת מעבדות לתקן 17025 ISO ומאושרת על ידי הממונה על התקינה במשרד הכלכלה לביצוע בדיקות לתקן.
המכון התעדה לבניה ירוקה במעבדות מציעה שירות בדיקה מלווה לצורך קבלת התו הנכסף.
מעבדות איזוטסט מהמעבדות הותיקות בישראל בעלת נסיון של 38 שנים בביצוע בדיקות ותהליכי בקרה על תהליכים בישראל מציעה שירות מקצועי, אמין ומהימן לליווי פרויקט הבניה הקרוב שלכם. בדיקות בטוןבדיקות קרקעבדיקות ממ"ד, בדיקות מערכות המבנה, בדיקות סוניות , אופיין רשת מיםתקן 921תקן 931 ושלל בדיקות נוספות

החטיבה לבניה ירוקה מעסיקה את בודקים מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה והמועצה הישראלית לבניה ירוקה ומומחים בתחום הבניה הירוקה בכלל ותקן 5281 בפרט.

התו הירוק על פי תקן ישראלי 5281?

מטרתה של סדרת התקנים הישראלים ת"י 5281 לבניה בת קיימה(בניה ירוקה) לצמצם את השפעת הבניינים על הסביבה.

ניתן להחיל את סדרת התקנים הללו הן על בניינים חדשים והן על בניינים קיימים(משופצים) העומדים בדרישות ובקריטריונים ספציפיים.

בניינים העומדים בדרישות ובקריטריונים אלה מתועדים כמביינים בני-קיימא(בניינים ירוקים).

התעדה לבניה ירוקה לפי תקני הסדרה יכולה להועיל הן ליזמים והן לצרכני הקצה. נותנת יתרון שיווקי ליזמים כיוון במבטיחה את איכותם של הפרויקטים שלהם ומשמשת מדד לאיכות של הבניין עבור הצרכנים.

Call Now Button
נגישות