היתרי בניה וטופס 4 בדיקות מעבדה ⋆ מעבדות איזוטסט | מעבדות איזוטסט

היתרי בניה וטופס 4

היתרי בניה וטופס 4 בדיקות מעבדה

פשוט, לבנות חכם!

מעבדה צמודה שתפקח ותלווה את הבניה שלכם, תוודא עמידה בתקנים ותבטיח לכם איכות ברמה גבוהה ביותר

הקפדנות שלנו – השקט שלכם!

 

בונים יקרים,

אתם עומדים כעת בפני אחד הפרויקטים הגדולים והמורכבים ביותר במהלך החיים הנורמאליים של אדם בישראל.

על מנת להיכנס ולצאת מתהליך הבניה באופן חלק ומקצועי, שבסופו יעמוד לרשותכם בית חלומותיכם, ברמת האיכות כפי שמגיע לכם, עליכם להעמיד מנגנוני ביקורת על הקבלנים המבצעים באתר.

מעבדות איזוטסט הינה מעבדה מאושרת ומוסמכת מהממונה על התקינה במשרד הכלכלה ומהרשות להסמכת מעבדות בישראל תחת תקןISO 17025  , למעבדה ניסיון של למעלה מ 30 שנה בבדיקת מוצרים ותהליכים תוך התאמתם לתקן.

הרשות המקומית בה הנכם בונים מחייבת אתכם לבדוק מספר אלמנטים במהלך הבניה, בדיקות חובה אלו נדרשות לצורך קבלת היתר הבניה וכן קבלת טופס 4 בסיומו וכן מבטיחים לכם שקט ואיכות בביצוע:

בדיקות החובה הנדרשות במרבית הרשויות בישראל הינן:

  1. בדיקות לטיב ואיכות הבטון – בזמן יציקות. (לפי תקן ישראלי 26)
  2. בדיקות מערכות אינסטלציה וביוב. (לפי תקן ישראלי 1205)
  3. בדיקות אטימות ממד וחוזק טייח בממ"ד. (לפי תקן ישראלי 4577 ות"י 5075)
  4. בדיקות מערכות סולריות(דוד שמש) ומערכות גז. (לפי תקן ישראלי 579 ות"י 158)

כמו כן מעבר לבדיקות מחייבות אלו, מציעה מעבדות איזוטסט סדרת בדיקות במחירים נוחים ללקוחותיה, בדיקות אלו אינן חובה על פי החוק אך הן חובה על פי ההגיון והמציאות, אנו מציעים לכם לבחון ביצוע בדיקות:

  1. איטום המבנה – המטרת חלונות והצפת גגות – בדיקות חדירות מים אלו באות לבחון את רמות האיטום בחלונות הבית וכן במרפסות וגגות. ישנן דרישות ברורות בתקן הישראלי, עמידה בדרישות התקן.
  2. ביסוס המבנה – משמעות ביסוס נכון של הבית (כלונסאות וכדו') הינו בעל ערך רב, ככל שביסוס המבנה נעשה כראוי ועל פי התקן כך תיהנו מבית ללא סדקים ונזקים בלתי הפיכים נוספים.
  3. בדיקות קרינה – לפני תכנון הבית הסופי, יכולה בדיקת הקרינה האלקטרו מגנטית והסלולרית לתת לכם תמונת מצב ברורה לגבי מיקום חדרי השינה וחדרי הילדים למניעה ומזעור נזקי קרינה ככל שניתן.
  4. בדיקות חיפויים – שליפת אבנים וחוזק טייח – באם אתם מבצעים חיפוי חיצוני באבן, בדיקת שליפת אבנים תוודא את חוזק ההדבקה של החיפוי, תמנע נפילות מסכנות חיי אדם וכמובן תבטיח שלמות ואיכות של העבודה לאורך שנים. כך גם ייבדק עובי וחוזק הידבקות הטייח החיצוני.
  5. בדיקת מעקה – בדיקת חוזק ותקינות חומרי המעקות ושיטת התקנתם.
  6. העמסת תקרות ורצפות – בדיקה זו באה למדוד את יכולות האמת של אלמנטים בנויים לצורך העמסה של משקלים חריגים על רצפות/תקרות לשימושים שונים.

 

למה, זה כדאי לכם?!

עצם קיום הפיקוח מוביל למצוינות וקפדנות מצד הקבלן!

קבלן אשר יודע כי עבודתו נבדקת על ידי מעבדה מוסמכת, פועל בהתאם במטרה שלא לבצע עבודות בשנית. כמו כן מקובל לסגור בהסכם העבודה של הקבלנים השונים, שבדיקת מעבדה שלילית תגרור קיזוז עלות בדיקה חוזרת מהקבלן עצמו

תעודות בדיקה – מאושרות וקבילות לצרכים משפטיים!

מעבדות כמעבדה מוסמכת תנפיק לכם תעודות בדיקה חתומות המהוות מסמך קביל לבית המשפט לכל צורך ועניין.

פשוט, קל ונוח!

את תוצאות הבדיקות תוכלו לקבל לאיזור האישי שלכם באתר מעבדות, וכן הזמנת הבדיקות נעשית באופן קל ונוח.

עלות מול תועלת – הרווח כולו שלכם!

עלויות הבדיקות משתנות בהתאם למימדי השטחים הנבדקים, איזורי הפעילות ומורכבות הבדיקה – בכל אופן, השקעה של אלפי שקלים בודדים תחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים בעתיד.

 


לקוח מעבדות? להזמנת בדיקה לחץ כאן!

Call Now Button
נגישות